Ventilācija ir svarīga lai optimizētu savu ražošanu

Mūsdienu lauksaimniecībā ir nepieciešams optimizēt ražošanu, lai nepārtraukti nodrošinātu vislabākos rezultātus. Lai kukaiņu apstākļi būtu optimāli, apkārtējai videi ir jābūt perfektai. Klimats ir viens no būtiskākajiem kukaiņu labklājības faktoriem. Tas izvirza augstas prasības ventilācijas sistēmai, nodrošinot pareizu temperatūru, gaisa kvalitāti un mitrumu.

Klasiska negatīva spiediena sistēma, ko izmanto kukaiņu ražošanas telpu ventilācijai. Sistēma ir paredzēta audzētavām un izaugušiem kāpuriem kas ražoti mērenajos pasaules reģionos, un to var pielāgot lielākajai daļai kukaiņu audzēšanas.

Kukaiņu audzēšana ir intensīva ražošanas forma. Kukaiņiem ir augsta siltuma ražošana, tāpat kā CO2 un NH3 līmenis var būt augsts proporcionāli telpas platībai. Tam nepieciešama efektīva ventilācijas sistēma ar augstu un vienmērīgu gaisa apmaiņu, nodrošinot labus ražošanas apstākļus visā ēkā.

Bēniņu telpa ir sadalīta gaisa ieplūdes kanālā un gaisa izplūdes kanālā. Gaiss no bēniņu telpas tiek iepūsts ēkas novietnē un izvadīts caur bēniņu telpu.

Gaisa ieplūdes atveres novietojums ir optimizēts attiecībā uz gaisa virzienu, tilpumu un ātrumu.

Ieguvumi:

Visu gadu vienmērīgs klimats
Zems enerģijas un apkures patēriņš
Zemas ekspluatācijas izmaksas, efektīvi skursteņi, ventilatori un vadības principi
Viegli uzstādāms un zemas uzturēšanas izmaksas

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]